Biz Kimiz?

Doğa cömert, toprak verimli, çeşit sınırsız. Tamamen doğal, kimyası kurcalanıp bozulmamış, zehirler ile harmanlanmamış ürünler yetiştirmek isteyenlere yardımcıyız. Her canlının yaşam hakkına saygılıyız.  Sağlığın her şeyden daha değerli olduğunun bilincindeyiz. Teknoloji ve bilim, gerçek yol göstericimiz.  Birkaç mühendis arkadaş olarak çıktığımız yolda, artık büyük bir aileyiz. Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu mineralleri, elementleri, doğada orijinal bulunan birtakım malzemelerle karıştırıyoruz. Hem organik üretime katkı, hem de geri dönüşüme katkı sağlamış oluyoruz.

Toprağın özelliklerini ve toprağın büyüyen ürünle nasıl etkileşime girdiğini anlamak önemlidir; hangi besinlere (gübrelere) mahsulün ihtiyaç duyduğu ve bu besin maddelerinin ne zaman ve nasıl uygulanacağı; bitkilerin büyümesi ve gelişmesi; iklim ve diğer çevresel faktörlerin mahsulü her aşamada nasıl etkilediği; ve yabani otları, böcekleri, mantarları ve diğer mahsul zararlılarını kontrol etmenin en iyi yollarını araştıran agronomistleriz.

İddialarımız

İyi çay, iyi su ile yapılır. İyi ürün, iyi toprakta olur.  İyi insanlar, toprağa kötü davranmazlar. Aşık Veysel’in dediği gibi, sadık dostumuzun bağrını yarıp, bir tohum veriyoruz. Öyle cömert ki, bize onlarcasını veriyor. Bize düşen, toprağımıza iyi bakmamız, çoraklaşmasını önlememiz, asit dengesini nötralize etmemiz gerekiyor. Topraktan istemeye yüzümüz olsun.

25 yıllık bilgi birikimimiz ile agronomide (bilimsel tarımda)  dünya markası olmaya adayız. Kantitatif olarak açık ara liderliğe talibiz. Bünyemizde çalışmalarını sürdüren değerli argonomistlerimizin ortaya çıkardığı neticelerimize güveniyoruz. İş birlikteliklerine açığız. Ürünlerimizi bir kere deneyinin, asla vazgeçemeyeceğiniz çizgimizi kesintisiz sürdürmek istiyoruz.