Hava Koşulları

Soğuk havadan, sıcak havadan, güneşten, rüzgardan, dondan, soğuktan, çiğden, kırağıdan, su stresinden, sıcak stresinden, erken ilkbahardan, geç sonbahardan korunmak DİAMİX ile elinizde.

Hastalıklara Karşı

Fungustit, bakteriyel ve virüs yolu ile geçen hastalıklara DİAMİX geçit vermez. Amansız mücadele eder. Kökten geçen rahatsızlıklara karşı DİAMİX aşılamaz bir bariyerdir.

Konukçular

Konukçular kamufle olamazlar, açık hedef haline gelmek istemezler. Su içemez, emdi yapamazlar. Çiftleşemezler, larva bırakamazlar, hareketleri zorlaşır. DİAMİX varsa, konukçular uzaklaşır.

Kalite ve Verim

Toprağınızı iyi tanıyın. Doğru DİAMİX ile hem ürün kaliteniz artsın, hem de veriminiz 3 e katlansın.

Ürünleri İnceleyin

Ferturo üretici dostudur. Maliyetleri düşürür. Ürünlerinizi pazara güvenle sunun

Kış koruma ürünleri, Hastalıklara karşı önlemler, Organik Çözümler
Ürünleri İnceleyin

Topraklarımızın kötü ve çok kötü hale gelen organiklik oranına, başlangıçta daha da kötü olmasını engellemek, zaman içerisinde iyileştirmek. Bu konuda toplum bilinci oluşturmak. Bunları yaparken üreticinin bütçesini ciddi rahatlatır. Bakımını kolaylaştırır. Ürünü güvenle pazara sunar, gururla ihraç edebilir.

İyi çay, iyi su ile yapılır. İyi ürün, iyi toprakta olur.  İyi insanlar, toprağa kötü davranmazlar. Aşık Veysel’in dediği gibi, sadık dostumuzun bağrını yarıp, bir tohum veriyoruz. Öyle cömert ki, bize onlarcasını veriyor. Bize düşen, toprağımıza iyi bakmamız, çoraklaşmasını önlememiz, asit dengesini nötralize etmemiz gerekiyor. Topraktan istemeye yüzümüz olsun.

25 yıllık bilgi birikimimiz ile agronomide (bilimsel tarımda)  dünya markası olmaya adayız. Kantitatif olarak açık ara liderliğe talibiz. Bünyemizde çalışmalarını sürdüren değerli argonomistlerimizin ortaya çıkardığı neticelerimize güveniyoruz. İş birlikteliklerine açığız. Ürünlerimizi bir kere deneyinin, asla vazgeçemeyeceğiniz çizgimizi kesintisiz sürdürmek istiyoruz.

Neden Ferturo?

Çiftçinin Memnuniyeti 99%
Zeytin Sineği Mücadelesi 98%
Akdeniz Sineği Mücadelesi 98%
Arı Güvesi Mücadelesi 85%